Володимир Захаров виборов перемогу на аматорському турнірі ЛЛБ №41

Минулого тижня, з 4-го по 6-е серпня, в клубі Zovex відбувся 41-й турнір з динамічної піраміди за регламентом ЛЛБ. Змагання пройшли у новому форматі.

Основне нововведення – три ігрових дні, замість двох. Тобто додався ще один кваліфікаційний день – п’ятниця. Гравці боряться за вихідні у фінальний етап (неділя). В суботу відбувається така ж кваліфікація. Максимальна кількість гравців, які проходять у наступний тур – по 8 з кожної кваліфікації. У неділю, до них приєднується ще восьмеро сіяних, які не беруть участі в кваліфікації – їх допускають згідно з рейтингом.

З п’ятничної кваліфікації в фінальний етап потрапили Василь Міщишин та Андрій Загайнов. З суботи в недільний етап пробилися Юрій Хрущ та Володимир Захаров. Власне ці четверо гравців дійшли до півфіналів, вибивши сіяних гравці, які не повинні були кваліфікуватися.

Василь Міщишин переміг у Юрія Хруща з рахунком 3:1 при гандикапі 7:9 і вперше пройшов у фінал турнірів ЛЛБ. Володимир Захаров майже усім давав «фору» в 4 кулі – 10:6. Саме з таким гандикапом Захаров грав у ½ фіналу з новачком турнірів ЛЛБ Андрієм Загайновим. Захаровому вдалось у контровій партії забити 10 куль і пройти у фінал.

У фіналі Захаров також грав з гандикапом у 4 кулі. Як і в півфіналі, Захаров був близьким до поразки, але все ж дійшов до «контри», де переграв суперника – коли гравцям залишилося забити по 2 кулі до перемоги, Захаров Знайшов свояка. Після його зігрування Володимир мав грати з руки чужого і це був би матч-бол, суперник погодився з поразкою, не чекаючи на останній удар.

Наступний турнір у Львові пройде вже завтра, а також цієї суботи – Чемпіонат Львівської області з динамічної піраміди. Змагання відбудуться у клубі Zovex, що на вулиці Патона.

Залишити відповідь