Відкритий турнір Школи більярдного спорту

Протягом вихідних Федерація більярдного спорту Львівської області спільно з Школою Більярдного спорту провели паралельно два турніри – з пулу “8” та піраміди для дітей віком до 14 та 18-ти років відповідно.
У піраміду кращим став Назар Півень із Червонограда (БК “Імперія”), який у фіналі переграв переможця минулого турніру Вадима Тодосенка.

У молодшій віковій категорії золото та срібло розіграли брати Дулиби – Роман та Олексій. Сильнішим виявився старший – Роман, який обіграв суперника з рахунком 4:1. Треті місця посіли Іван Глібчук та Левицький Вадим. Усі призери – вихованці тренера Олександра Тимрука.

Федерація більярдного спорту Львівської області та Школа Більярдного спорту вдячні мережі більярдних клубів Zovex за допомогу в організації цього свята для маленьких і юних спортсменів.