Завершився другий етап першого туру аматорської Ліги снукеру

На другий етап аматорської Ліги снукеру у Львові прийшли позмагатись 25 спортсменів, що означає те, що снукер стає цікавішим все більшому колу людей. Адже деякі учасники – аматори, і справді, новачки у снукерному світі. Порівняно з першим етапом участь у якому взяли 19 учасників, бачимо значний приріст. Фіналіст минулого туру і взагалі, лідер снукеру на Львівщині Юрій Семко без проблем дістався фіналу і цього разу, програвши по фрейму Клемрі і Делятинському відповідно. Так само, безперешкодно до фіналу дістається Олег Сливка. П’ять “сухих” перемог поспіль виводять його у фінал.
Не обійшлося без однакових поєдинків. Двічі по ходу турніру зустрілись Юра Семко і Володя Клемра. Обидві завершувались перемогами Семка (2-1 у відборі і 2-0 у півфіналі).
Не зміг розкритись на повну (чи то занадто велика “фора”) КМС по снукеру Мар’ян Полідович. Він у “контрі” програв стартову зустріч червоноградському аматору Руслану Іванцю, а в “підвалі” не зміг виграти жодної партії у Богдана Казновського.
У фіналі до трьох перемог було зіграно лише три фрейми, щоправда кожен в чорній кулі був за Семком, який постійно мусив наздоганяти за очками Сливку. Семко, нагадаю, став переможцем першого туру Кубка Львова зі снукеру, де в фіналі обіграв спортсмена з Миколаєва Мар’яна полідовича. Обидва фіналісти є кандидатами в майстри спорту зі снукеру. Очолює офіційний рейтинг ФСУ ЛО Юрій Семко, Мар’ян Полідович – другий. Третє-четверте місця розділили брати Столярчуки: Максим і Артем відповідно.

Залишити відповідь