Новинка! Аматорські вечірні турніри

Вже у найближчий вівторок Федерація більярдного спорту м. Львова спільно з мережею білярдних клубів “ZOVEX” розпочинає новий проект – серію вечірніх аматорських турнірів. Для граців це буде гарна нагода потренуватись, позмагатись та з користю провести час вечорами у будні.

Порівняно із усіма попередніми змаганнями ці турніри матимуть суттєві відмінності, а саме:

  • проводяться у будні дні – кожного вівторка у БК “ZOVEX” (вул. Патона 37) та кожного четверга у БК “ZOVEX” (вул. Зелена 147)
  • початок у вечірній час – з 18:00 розминка, 19:00 початок змагань
  • вводиться оплата за час зі знижкою 50%, оплата стягується по результатах кожної зустрічі з програвшого гравця.

Вступний внесок на вечірні турніри буде порівняно невеликим – 150 гривень. Для юнаків/дівчат віком до 16 років, ветеранів старше 50 років та жінок вступний внесок – 100 гривень. Благодійний внесок для спортсменів ФБСЛ  – 100 гривень.

 

Оскільки турніри позиціонуються як аматорські, на них буде введена система фор (гандикапу). Для цього усі учасники поділені на групи згідно їх рівня ЕЛО:

Гравці з рівнем ЕЛО 799 і менше – група 0;

Гравці з рівнем ЕЛО 800 – 899 – група 1;

Гравці з рівнем ЕЛО 900 – 999 – група 2;

Гравці з рівнем ЕЛО 1000 – 1099 – група 3;

Гравці з рівнем ЕЛО 1100 – 1199 – група 4;

Гравці з рівнем ЕЛО 1200 і більше – група 5.

Гандикап (фора) між групами складає 1 кулю. На відміну від аматорських турнірів по регламенту ЛЛБ, зміни рівня ЕЛО впродовж турніру не відбувається!

 

Не пізніше ніж за три дні до початку турніру відкривається онлайн-реєстрація на сторінці турніру на сайті http://www.llb.su/. Гравці, зареєструвавшись, отримують право на безкоштовне тренування в розмірі однієї години з 17:00 до 18:00 в переддень турніру (по понеділках у БК “ZOVEX” на Патона, по середах – у БК “ZOVEX” на Зеленій).

 

Більш детальна інформація про вечірні аматорські турніри в Положенні

До участі запрошуються всі бажаючі!!!

Стежте за анонсами на нашому сайті http://billiard.lviv.ua ти на сайті ЛЛБ http://www.llb.su

Залишити відповідь