Рейтинги

Офіційний рейтинг ФБСЛо – для спортсменів ФБСЛо за результатами їх виступів у офіційних турнірах ФБСЛо (чемпіонат, кубок і т. д.) Оскільки цей рейтинг найбільш важливий для визначення якості гри спортсмена, він використовується як основний критерій для можливості фінансування спортсмена Федерацією на виїзні турніри та для визначення учасників заключного турніру за звання абсолютного чемпіона.

Загальний рейтинг ФБСЛо - для спортсменів ФБСЛо за результатами їх виступів у будь-яких турнірах ФБСЛо чи під егідою ФБСЛо, у тому числі у турнірах ЛЛБ. Відображає якість та активність участі спортсмена у змаганнях. Використовується для розсіювання по турнірній сітці найрейтинговіших спортсменів на турнірах, де це передбачено регламентом. Також надає право користування «спортивною» знижкою при оплаті за час у клубах – партнерах ФБСЛо.

Кубковий рейтинг ФБСЛо - для усіх спортсменів (не тільки ФБСЛо) за результатами їх виступів у турнірі «Кубок Львова». Визначає учасників фінального етапу цих змагань.

Рейтинг ЛЛБ – для учасників турнірів, які проводяться по регламенту ЛЛБ під егідою ФБСЛо. Використовується для визначення учасників фінального турніру серії та розсіювання їх по турнірній сітці на цих змаганнях.