Станіслав Тимчій здобув перемогу на відкритому чемпіонаті Львівської області з динамічної піраміди

Цими днями, 12-14 серпня, в клубі Zovex на Патона, 37 відбувся Відкритий чемпіонат Львівської області з динамічної піраміди. Перемогу отримав гість з Волині –  майстер спорту Станіслав Тимчій.

Чемпіонат провели по новій схемі, яка включала два етапи – груповий та плей-оф. В турнірі взяло участь 24 гравці, яких поділили на 6 груп по 4 спортсмени у кожній. З груп з перших місць вийшли Ігор Мартин, Станіслав Тимчій, Олександр Сайков, Юрій Фурманчук, Юрій Хрущ та Сергій Король. З других місць пробились в наступний етап: Андрій Щудло, Олександр Лапшин, Юрій Семко, Василь Міщишин, Ростислав Рем та Віталій Самсонов.

На стадії чвертьфіналу Юрій Семко вибив Сергія Короля, Юрій Фурманчук в «контрі» переміг Хруща, Тимчій здолав Сайкова, а Лапшин краще зіграв, ніж Ігор Мартин. В півфіналах зустрілися Семко та Фурманчук і Тимчій з Лапшином. Семко в контрі переміг у Фуманчука, а Тимчій пройшов у фінал, перемігши Лапшина з рахунком 5:3.

Фінал відбувався у 2 сесії: перша – 5 партій, а наступна сесія – до 6 перемог одного з спортсменів. Перща сесія була за Тимчієм. Він пішов на перерву при рахунку 3:2 на свою користь.

https://www.youtube.com/watch?v=3Js2aWhCyF0

Друга сесія почалась із перемоги лучанина. Семко зумів виграти лише одну партію другої сесію, тож Тимчій переміг у фіналі з рахунком 6:3.

https://www.youtube.com/watch?v=FLrtZCz3450

На попередньому Чемпіонаті Львівщини, який пройшов у березні цього року по комбінованій піраміді, переміг Богдан Кривко. На абсолютній першості 2016 Львівської області 2016 року переможцем став Юрій Семко, який не зумів цього разу дотиснути Станіслава Тимчія у фіналі.

Наступний турнір, який відбудеться у Львові –  третій етап кубка Львова. Він відбудеться 2-3 вересня. А на цих вихідних, 19-20 серпня, в Ужгороді пройде турнір «Ungvár Cluster 2017», на який вже зареєструвалось кілька топових українських гравців.

Також нагадуємо про вечірні турніри, що проходять по вівторках та четвергах у клубах Zovex.

Залишити відповідь