У львові вперше пройшов дитячий турнір з більярду

Турнір відбувся за ініціативи Школи більярдного спорту (тренери Олександр Тимрук та Вікторія Дідушок) та за підтримки мережі більярдних клубів ZOVEZ. Організувала і провела змагання для наймолодших більярдистів Федерація більярдного спорту Львівської області

За регламентом до змагань допускались в першу чергу вихованці Школи більярдного спорту і решта – усі бажаючі в обмеженні по віку до 14-ти років.

Турнір проводився в три етапи:

1. Відбірковий тур – для всіх, хто не займається у Школі більярдного спорту (з метою визначення рівня підготовки учасників);
  2. Основна сітка (груповий етап) – ігри по колу в чотирьох групах – по два кращих граці з кожної виходили в в стадію плей-оф;
  3. Чвертьфінали, півфінали та фінал турніру.

У змаганнях прийняли участь 17 учасників. Три дні чудової атмосфери, групові відбірні ігри в другому дні змагань визначили найкращих, які і сформували пари в “олімпійці”.

Чвертьфінали розподілились наступним чином: Байдала – Якимів, Левицький – Волошинов, Радевич – Дідушок, Очерклевич – Охрімчук. Перевага одного з учасників мала місце в кожному поєдинку, “всуху” свої зустрічі завершили Байдала, Волошинов і Охрімчук. Поступившись лише одну партію, натомість, вигравши три з рахунком 3-1 до півфіналу також проходить Радевич. Чвертьфінальні ігри доступні для перегляду на нашому сайті та на сторінці Федерації каналу YouTube. На жалЬ в зв’язку зі збоєм обладнання півфінали та фінал відзняти не вдалося.

Півфінальні ігри завершуються з однаковими рахунками 4-1. У фінал проходять Байдала та Охрімчук. Третє місце розділили Радевич і Волошинов.

Максимальну концентрацію і зібраність у фіналі продемонстрував Кирило Байдала, який не поступившись жодної партії 5-0 переграв Степана Охрімчука і став переможцем турніру. Вітаємо переможця і бажаємо подальших успіхів в улюбленому виді спорту.