Фестиваль дитячого більярду відбувся

 В неділю, 5 липня дитячим турніром завершився Фестиваль більярду для молодих умільців кия і куль.

 Отже, за порядком: протягом двох днів, а саме 3 і 4 липня молоді таланти з Дніпропетровська провели ряд відкритих тренувань і майстер-класів на базі СБК «Zovex». Вихованці ШБМ «Дніпро» та Школи більярду  Олександра Рєзніка під керівництвом тренера Наталії Науменко продемонстрували свої вміння у двох видах більярду: пулі та піраміді.

 Наталя Науменко продемонструвала власний комплекс вправ для дітей, які дозволяють розвивати бачення гри в цілому, а також підвищують технічну складову у гравця.

 Апогеєм двох напружених днів тренувань став турнір з більярду, юні спортсмени зі Львова та Дніпропетровська грали у «вільну» піраміду (12 учасників) та пул «дев’ятку» (13 учасників). В змаганнях з піраміди перемогу здобув гість з Дніпропетровська – Артур Давиденко, котрий у фіналі «всуху» переміг львів’янина Олександра Лапшина 3-0. В пулі перемогу здобув  Антон Казаков (Дніпропетровськ, 2004 р.н.), який у фіналі переміг земляка з Дніпропетровська Олега Нечипора 4-1.

 Додамо ще те, що такий Фестиваль відбувся вперше, за сприяння Федерації більярдного спорту Львівської області та мережі більярдних клубів «Zovex», на базі яких працюють дитячі секції із більярдного спорту.

 Усю інформацію про Фестиваль дитячого більярду, фото- та відеоматеріали ви можете переглянути на на нашій сторінці у Facebook, подія : https://www.facebook.com/events/107779682897886/

Залишити відповідь