Парний чемпіонат Львівської області

 9 – 10 грудня проводимо парний  чемпіонат області – по динамічній піраміді.

Місце проведення:

БК “ZOVEX”(Зелена)

м.Львів, вул.Зелена, 147 (ТЦ «Арсен», 2-й поверх)

тел. (032) 270 00 67

к-ть столів 12ft – 7+1 (VIP) ТМ “Buffalo”

 

Гра «Динамічна піраміда», удари по черзі.

 

Учасники змагань: До участі в змаганнях запрошуються усі бажаючі спортсмени – члени ФБСЛо та аматори, котрі сформують пару. Принцип формування пар: в одній парі не може бути двох спортсменів зі званням КМС та вище (або до них прирівняних – чемпіон області, володар Кубку, тощо). Також при формуванні пар слід враховувати обмеження по сумі рівнів ЕЛО гравців:

 

 

Увага! Гравці КМС та МС, незалежно від їхнього рівня ЕЛО на ЛЛБ, мають ЕЛО не нижче 1150. Хто не знає, як довідатись рейтинг ЕЛО – інструкція тут.

Доброчинні внески для учасників: по 350 гривень для кожного із учасників пари. Юнаки/дівчата віком до 16 років, ветерани старше 50 років та жінки сплачують вступний внесок 200 гривень. Гравці ФБСЛО, які мають сплачені членські внески за 2017 рік, вступають за 250 гривень. Попередня самостійна гравців на сторінці турніру не потрібна!  Для реєстрації пар в системі ЛЛБ прохання до учасників прибути завчасно – до 10:00!

Детальніше про формат проведення чемпіонату читайте в положенні.

 

Форма одягу (обов’язково!) – клас “А” – світла однотонна сорочка, темні брюки (не джинси), жилетка та метелик (за бажанням).

Спортсмени, чий одяг не відповідатиме цим вимогам, до участі в чемпіонаті допущені не будуть!

 

Регламент:

9 грудня:

з 9:30 – розминка

10:00-11:00 – реєстрація учасників

11:00 – жеребкування, початок змагань – кваліфікація (групи)

 

10 грудня:

з 11:00 – ігри плей-оф

 

Нагородження: Пари, які зайняли 1-3 місця нагороджуються грамотами і медалями відповідного ступеню. Призовий фонд турніру – 80% від суми вступних внесків, але не менш ніж 10000 гривень (в цю суму можуть бути влючені бонуси від БК “ZOVEX”).

 

Організатори турніру залишають за собою право вносити зміни до регламенту, в залежності від кількості учасників.

Залишити відповідь