Дмитро Цаценко переміг на турнірі ЛЛБ з комбінованої піраміди

 У клубі Zovex три дні тривав аматорський турнір за регламентом Ліги любителів більярду, де переможцем став Дмитро Цаценко.

 У п’ятницю, 3 листопада, на змагання кваліфікувалось двоє гравців: Ігор Стадник з Яворова та Віталій Берегуля з Тернополя. У суботу кваліфікацію пройшли ще четверо гравців, серед яких Віталій Калявський з Бучача і Максим Осичнюк з Калинівки, який нещодавно брав участь  у Львівському кластері.

У клубі Zovex три дні тривав аматорський турнір

 В неділю ці гравці приєднались до сіяних і розпочали гру у сітці до двох поразок у матчах. Максим Осичнюк одразу здобув дві перемоги і вийшов на Ігоря Мартина. Цей матч не відбувся, оскільки Максиму потрібно було повертатися додому.

 Ігор Мартин, який «дає фору» 4 кулі, програв у першому матчі своєму тезці Климу з рахунком 3:2. Після цього вони знову зустрілися, але вже у півфіналі. Клим знову переміг у контровій партії.

 В іншому півфіналі грали Цаценко та Василь Міщишин. До речі, Василь переміг на попередньому трурнірі ЛЛБ. Проте, цього разу Цаценко вибив Міщишина в 1/2 фіналу. У фінальному матчі справа дійшла до контрової партії. Клим давав супернику фору, оскільки має вищий рейтинг і при рахунку 2:2 Цаценко здобув перемогу.

У клубі Zovex три дні тривав аматорський турнір

 Попередній турнір по регламенту ЛЛБ пройшов з дисципліни «вільна піраміда». Тоді турнір став розминкою перед чемпіонатом Львівської області. У фінал турніру ЛЛБ тоді пробились Білик та Міщишин. Перемогу з рахунком 4;1 виборов Василь Міщишин.

Залишити відповідь