Другий день Lviv Open. Нічна перемога Сеника над Тарновецьким. Повернення Олега Мачтакова

На Lviv Open пам’яті Романа Коваля визначилися чвертьфіналісти.

Практично весь день на «арені» був Ярослав Тарновецький. Як і на недавньому турнірі в Уссурійську, Ярослав, впавши в нижню сітку, важко і повільно пробивався нагору. Після трьох перемог поспіль, на які пішло близько шести годин, Тарновецький вийшов у 1/16 фіналу, і вже близько восьмої вечора почав грати перше коло плей-офф з Артемом Матвейчуком. Матч з восьми партій тривав три години і приніс перемогу Ярославу з рахунком 6:2. У 23:30 почався матч Тарнівецького з Андрієм Сеником. На диво, незважаючи на пізню годину, зустріч вийшла вельми і вельми цікавою. Ярослав порадував джентльменською поведінкою: у восьмій партії за рахунку 4:3 на свою користь і 3:0 по кулях визнав зовсім неочевидний пропих, незважаючи на те, що у суперника не було претензій до удару. Склалося так, що більше Тарновецький в цьому матчі не виграв жодної партії. Андрій Сеник, який зовсім недавно став срібним призером чемпіонату України зі снукеру, показує в практично рідному місті (Андрій з Тернополя, але багато років виступає за львівську федерацію) відмінну гру. Вже о третій ранку в десятій партії за рахунку 2:3 по кулях, Сеник зважився на дуже складний удар, забив і закінчив матч шістьма кулями з кия. 6:4 – сьогодні у чвертьфіналі Андрій зіграє з Володимиром Перкуном. У плей-офф Перкун виграв у Микити Волика та Сергія Петраша.

Приємно дивує Олег Мачтаков. Віце-чемпіон світу 2004 року, який не грав у турнірах п’ять років,  пробився до чвертьфіналу, обігравши поспіль Анастасію Ковальчук, Єгора Жуковського і Максима Осичнюка. Ковальчук, після несподіваної перемоги над Марком Плешко в перший день, все ж не дісталася до плей-офф, після Мачтакова програвши ще й Микиті Волику.

У Львові взяли участь у турнірі всі найсильніші українські юніори, але до чвертьфіналу дістався тільки Богдан Рибалко, який проводить прекрасний рік. Чемпіон світу серед юніорів 2014 Андрій Клестов програв в 1/8 фіналу Станіславу Тимчію – 4:6, а Ігор Литовченко, що позбавився останнім часом від неофіційного титулу самого повільного гравця країни, «всуху» розгромив Олександра Годуляна. Вийшли до чвертьфіналу Марк Плешко і Станіслав Хоруженко.

Повністю склад чвертьфінальних пар виглядає наступним чином:

• Марк Плешко – Богдан Рибалко
  • Станіслав Хоруженко – Ігор Литовченко
  • Станіслав Тимчій – Олег Мачтаков
  • Андрій Сеник – Володимир Перкун

Початок о 11:00. До вечора визначиться переможець найбільшого українського турніру останніх років.