ІІІ етап кубку Львова: Мартин переміг усіх

Цими вихідними пройшов ІІІ етап кубку Львова з піраміди. Серед 27 учасників тільки Ігор Мартин не програв жодного матчу включно з фінальним.

У першому турі майбутні фіналісти провели впевнено свої матчі і обидвоє розгромили своїх суперників «в суху». Далі у Душека було три перемоги в контрових партіях, а потім знову тріумф з рахунком 3:0 і зустріч з Ігором Мартином у фіналі. До слова, Мартин також не програв у сітці жодного матчу.

Перемога у фінальній зустрічі була маленькою справою честі для Мартина – на чемпіонаті області переміг Душек, відтак пройшов відбір на чемпіонат України з динамічної піраміди.

Фінал почав з двох перемог Мартина. Після перерви Душек провів прекрасну партію і скоротив відставання у рахунку. У четвертій партії Мартин все ж дотиснув суперника і переміг у фіналі з рахунком 3:1.

9 – 12 Король Андрій.

Нагадаємо, на ІІ етапі кубку Львова у фіналі також грав Ігор Мартин. Тоді він поступився у контрі Роману Бойку. Так склалось, що й перший етап не міг пройти без Мартина у фіналі. Тоді він переміг у Юрія Фурманчука.

Тепер уся львівська більярдна спільнота в очікуванні Кубку України з комбінованої піраміди, який пройде з 1-го по 4-те вересня у оновленому і розширеному до цього часу БК ZOVEX.