Луцькі спортсмени перемогли на командному чемпіонаті Львівської області

На вихідних у львівському БК Zovex пройшов командний чемпіонат Львівщини з динамічної піраміди, в якому перемогла пара з Волині.

На турнір заявилась 21 пара. Крім львів’ян, на змаганнях були й гості з Волині та Тернопільщини. Закарпатські гравці, які часто відвідують наші турніри не змогли приїхати, оскільки в Ужгороді проходив свій Кубок області.

Ігри проходили у форматі групового турніру. Було 4 групи по 4 команди і одна група, в якій грало 5 команд. З груп вийшло 11 пар, які потрапили у плей-оф.

У стадії 1/4 найсильнішими виявились команди: Ройко/Грановський; Мартин/Савчак; Рій/Столярчук; Тимчій/Давидовський.

У плей-оф ігри були напруженими через більш-менш рівні сили команд. Півфінал Ройко/Грановський – Мартин/Савчак завершився перемогою останніх у контровій партії. В іншому матчі 1/2 фіналу Тимчій/Давидовський впевнено обіграли команду Рій/Столярчук.

Фінальний матч розпочався з двох виграних партій львівської команди Мартин/Савчак, але волинські суперники після цього тричі поспіль здобули перемоги у партіях. Після цього львів’яни перемогли у партії і довели матч до «контри». Контрова партія почалася з позиційної боротьби. Проте, Станіслав Тимчій кинувся на складного свояка і забив його. Команді вдалось зробити серію з восьми куль і стати чемпіонами Львівщини.

Нагадаємо, минулого року на парному Чемпіонаті Львівської області переміг Микола Гуденко, який грав у парі з Юрієм Семком.

Наступний турнір, який відбудеться у БК Zovex – фінал кубка Львова 23-24 грудня.