Львів’ян запрошують на традиційний відкритий комерційний турнір “SAKURA CUP 2018”

Вже через три дні Ужгород святкуватиме тиждень цвітіння сакури, до якого приурочені різноманітні розважальні заходи. Не пройшов цей захід і поза увагою більярдної спільноти Закарпаття. Для багатьох любителів більярду в регіоні відомо, що відкриття більярдного клубу«Buffalo Ungvar» розпочало нову сторінку розвитку закарпатського більярду. Щотижневі турніри з гандикапом та чималі комерційні турніри все краще приживаються як серед місцевих спортсменів, так і гостей міста.

Отже вже цими вихідними (12-14 травня) нагоду зіграти в улюблену гру отримають гравці, які приїдуть в Ужгород на турнір «SACURACUP 2017». Ці змагання будуть проведені за новою схемою, де кваліфікація пройде в груповому турнірі, а отже, кожен з учасників зіграє щонайменше три зустрічі. Також організатори обіцяють чіткий графік ігор, тому гості турніру зможуть не лише пограти у більярд, а й в перервах між іграми прогулятися старовинним вуликами Ужгорода, пройнятись його давньою історією. Крім цього додатковою мотивацією стане чималий призовий фонд, який складе 80% вступних внесків + 3000 грн. від клубу, загальна сума, яку розіграють буде не меншою, ніж 10000 грн.

Отже чекаємо на Вас в Ужгороді. Цей уікенд запам’ятається Вам надовго. Згадайте, як давно Ви поєднували турнір і відпочинок? І якщо Ви все ще думаєте, наша дружня порада: однозначно – їхати!

Для гравців зі Львова, які планують взяти участь у цьому турнірі, федерація організовує поїздку – бажаючих прохання телефонувати (067) 674 0988, Олександр.

Щодо умов проведення турніру та з питань проживання  – (063) 366 3663, головний суддя змагань Олександр Сайков.

Сторінка турніру: http://www.llb.su/t/3134841

Залишити відповідь