Перший аматорський: у Львові розіграли спортивний кий та інші призи

 Цими вихідними, 17 та 18 лютого, у клубі Zovex відбувся перший етап аматорської ліги Федерації більярдного спорту міста Львова з вільної піраміди. На дебютний турнір заявилось 26 гравців.

Щоб взяти участь у змаганнях потрібно мати рейтинг не більше 899 очок ЕЛО. Така вимога зумовлена тим, щоб зрівняти шанси учасників турніру. На перший етап не допустили гравця, в якого рейтинг трохи перевищував дозволений – 905 очок. Тож можна сказати, що серед гравців не було очевидного фаворита. Головним призом турніру був спортивний кий компанії AS із чорного грабу. Крім цього, клуб Zovex надав грошові призи для кращих гравців.

Крім гравців зі Львова та області були й гості з Житомира, Хмельницького та Івано-Франківської області. Серед учасників була всього одна дівчина – Оксана Білик. Саме її виступ став найцікавішим цього вікенду. Оксана почала турнір із перемоги над Ігорем Стадником із рахунком 4:2.

Після цього Білик програла Миколі Левицькому з Хмельницького. Наступний матч міг стати останнім для Оксани в разі поразки, проте вона перемогла Андрія Короля і вийшла в 1/4 фіналу. У цій стадії Білик змогла обіграти Володимира Клемру. Після цього Оксана здобула перемогу над Назаром Савчаком та вийшла у фінал.

Суперником у фіналі Білик був Олег Пиз. У матчі до 5 перемог перемогла Оксана у контровій партії. Тож Оксана Білик отримала спортивний більярдний кий, гроші на бонусний рахунок БК Zovex та можливість взяти безкоштовну участь на турнірі професійної ліги ФБС м. Львова, яка відбудеться вже найближчими вихідними.

Без призів не залишились і інші гравці, які зайняли місця 5 і вище. Так, окрім певного матеріального заохочення від організаторів, право участі у турнірі Профліги ФБСЛ здобули Назар Савчак, Микола Левицький та фіналіст Олег Пиз.

Наступні аматорські змагання відбудуться вже на початку березня. Слідкуйте за новинами Федерації більярдного спорту міста Львова, щоб знати найактуальнішу інформацію про більярдне життя міста.

Залишити відповідь