Саша Лапшин і 40 суперників на Кубку Львова

Вчора завершився 4-й етап Кубку Львова з піраміди, де серед 41-го учасника найсильнішим виявся 15-річний Олександр Лапшин.

Турнір почався у суботу по звичній сітці до двох поразок. Крім місцевих гравців, в змаганнях взяли участь й гості з інших регіонів – Левицький Микола з Хмельницького; Малахова Юлія, Малахов Сергій, Лящук Ростислав і Віталій Калявський з Тернопільщини; Денис Чепіжко із Запоріжжя.

Завершився 4-й етап Кубку Львова з піраміди

Серед фаворитів турніру, як завжди вважали Ігоря Мартина, Богдана Кривка, Гуденка Миколу, Віталій Калявський і Олександра Лапшина.

Чи не найважче до плей-оф добирався Ігор Мартин. Найбільше матчів у нього доходили до контрової партії. Так було й чвертьфіналі з Миколою Гуденко. Мартин зумів перемогти з рахунком 3:2 і пройшов у 1/2 фіналу, де його чекав Олександр Лапшин. Останній зумів обіграти Мартина з рахунком 3:0 і пройти у фінал. В іншому півфіналі грали Богдан Лозинський та Віталій Калявський. Лозинський переміг з рахунком 3:2.

У фіналі Лапшин і Лозинський також довели зустріч до контрової партії. Сильнішим виявився Олександр Лапшин.

Найближчий турнір у Львові відбудеться 9 грудня по регламенту ЛЛБ, а через тиждень після нього – парний чемпіонат Львівської області.

Нагадаємо, минулого місяця відбувся Чемпіонаті Львівської області з вільної піраміди, де до півфіналів пробилися четверо кандидатів у майстри спорту. Переможцем тоді став Олександр Гречин.

Також у листопаді відбувся аматорський турнір за регламентом Ліги любителів більярду, де переможцем став Дмитро Цаценко.