Саша Лапшин став кращим з кращих на фіналі кубка Львова 2017

На вихідних відбувся фінальний етап кубка Львова з піраміди, де взяло участь 16 кращих гравців згідно з рейтингом цього року.

Гра відбувалась з дисципліни «комбінована піраміда» по сітці до двох поразок. В турнірі брали участь Сомик Олег, Володимир Тимчишин, Білик Оксана, Бойко Роман, Гуденко Микола, Гарасимчук Ігор, Фенич Андрій, Мотовиляк Роман, Гелеш Роман, Міщишин Василь, Безлейкін Кирило, Лозинський Богдан, Мартин Ігор, Калявський Віталій, Цяска Микола, Лапшин Олександр.

В плей-оф пробились Гелеш, Міщишин, Безлейкін, Лозинський, Мартин, Калявський, Цяска і Лапшин. У 1/4 фіналу Безлейкін ледь не вибив з турніру Цяску – Кирило перемагав 3:1, але Микола зрівняв рхунок та переміг у контровій партії. Саша Лапшин переміг у Роман Гелеша за рекордний час – близько 30 хвилин. Це дуже швидко для «комбінованої пірамали», тому цей чвертьфінал можна називати «експрес-матч».

Загалом, у півфінали пробились переможці попередніх етапів кубка Львова 2017: Віталій Калявський, Микола Цяска, Ігор Мартин та Олексндр Лапшин.

У фіналі зустрілись Олександр Лапшин та його колишній тренер Микола Цяска. Матч проходив 4 перемог, а сильнішого гравця виявили у контровій партії. Цяска забив 6 куль з кия, але Лапшин зумів зрівняти рахунок та здобути перемогу.