У Львові розіграли десятий більярдний кий

Вчора у львівському БК Zovex відбувся ювілейний аматорський турнір, головним призом якого є більярдний кий AS.

Цього разу за головний приз змагалось 23 аматори, серед яких були як перможці попередніх етапів, так і новачки. Так, в турнірі брали участь власники трофейних київ Оксана Білик і Дмитро Цаценко. З дебютантів аматорських турнірів ФБСЛ варто відзначити гостей з Івано-Франківська: Микола Никорак і Віталій Яцунський.

Власне гість Микола Никорак і став переможцем. Він провів трунір без жодної поразки. В першому турі Никорак попав на Walk Over, потім здолав Нестора Мицака з рахунком 3:1, далі з таким же рахунком обіграв Василя Васильціва і вийшов в плей-офф. В 1/4 фіналу Никорак “в суху” здолав Любомира Савчина, в 1/2 в контровій партії дотиснув Андрія Загайнова і пройшов у фінал, де з рахунком 4:2  обіграв червоноградця Назара Півня.

Срібний призер добирався до фіналу з низу сітки. В першому матчі Півень обіграв обіграв Кардашевського з рахунком 3:1, потім з таким же рахунком переміг у Германа Луценка-Янковича. В наступному турі півень програв Роману Дзікуну. В нижній сітці Півень в контровій партії здолав Ореста Кшика і пробився в 1/4 фіналу, де в” суху” переміг у Віктора Щербатого. В півфіналі Назар з рахунком 3:1 обіграв Юрія Слюсара.

Нагадаємо, на попередньому аматарсткому турнірі взяло участь 35 гравців (http://billiard.lviv.ua/novyny/nespodivane-zavershennya-dev-yatogo-amatorskogo.html). Тоді переможцем став львів’янин Роман Сулім.

В грудні відбудеться фінал Аматорської ліги ФБСЛ. Гратимуть комбіновану піраміду, а наступного року, для підвищення рівня гри, турніри проводитимуться тільки з вільної піраміди.

Залишити відповідь