У Львові визначили гравців, які поїдуть на чемпіонат України з динамічної піраміди

Минулими вихідними у Львові в клубі Zovex пройшов чемпіонат Львівської області з динамічної піраміди. У змаганнях взяло участь 22 гравці.

Кваліфікаційний етап турніру передбачав групові матчі – 5 груп. Серед усіх учасників у плей-офф вийшли Калявський Віталий, Лозинський Богдан, Душек Ігор, Рзаев Махір, Кривко Богдан, Мотовиляк Роман, Мартин Ігор, Бачинский Валерій, Сомик Олег, Левочкін Володимир, Стадник Ігор і Карпин Артем.

В 1/4 фіналу Ігор Душек вибив зі змагань свого тезку Мартина. Хоча в груповій стадії вони між собою вже грали і тобі перемогу здобув Ігор Мартин. В паралельних матчах Калявський подолав Валерія Бачинського, Махір Рзаєв обіграв Романа Мотовиляка, а Богдан Лозинський переміг у Богдана Кривка.

У півфіналах Рзаєв поступився Калявському, а Лозинський переміг у Душека. В фінальному матчі Віталій Калявський не дав шансів Лозинському – 5:1.

Четверо найсильніших гравців турніру поїдуть за сприяння федерації більярдного спорту Львова на чемпіонат України з динамічної піраміди, який почнеться 21 червня в Ужгороді.

Нагадаємо, в Одесі цього місяця відбувся чемпіонат України з комбінованої піраміди серед сеньйорів і ветеранів. У фіналі ветеранського турніру наш земляк Богдан Романович з Яворова виграв 4: 0 у миколаївця Леоніда Калачинського.