У турнірі з комбінованої піраміди ЛЛБ №32 взяло участь майже півсотні гравців

Цими вихідними у львівському більярдному клубі “Zovex” на вулиці Патона пройшов другий турнір 4-ї серії ЛЛБ. Цього разу учасники змагалися у дисципліні “комбінована піраміда”.

У змаганні взяло участь 44 гравці. Перший змагальний змагальний день визначив фіналістів, а у неділю розпочалися ігри стадії “плей-офф”. У них пробилися Герасимчук Ігор, Шестакевич Антон, Юрій Семко, Ростислав Рем, Микола Цяска, Кшик Роман, Мотовиляк Роман, Луцишин Роман, Шимечко Іван, Кудин Роман, Струж Андрій, Стахура Богдан, Сулим Роман, Кравцов Дмитро та Мищишин Василь. Серед цих більярдистів найвищий рейтинг ЛЛБ — у Юрія Семка (1449) та Миколи Цяски (1303). Крім цього, Семко був найкращим у третій серії турнірів ЛЛБ. Він зустрілися із Цяскою вже у півфіналі, а суперник переможця їх протистояння визначився у парі півфіналістів Шимечка Івана (783) та Стахури Богдана (1002).

У першому півфіналі у контровій партії Цяска переміг у Семка, а в іншій парі сильнішим виявся Стахура Богдан. Він всуху обіграв Шимечка.

По правилах Ліги любителів більярду усі матчі ведуться до трьох перемог, а фінал — до 4. Для перемоги у партії Цяска повинен був забити 9 куль, а Стахура – 7.

У фінальному матчі право розбою отримав Микола Цяска. Він схибив з початкового удару, але Богдан Стахура також допустив помилку і фіналісти перейшли у відіграш. Цяска отримав штраф і так відкрився рахунок у матчі. Після кількох відіграшів Стахура кидається, не забиває і розкриває позицію для суперника. Цяска забив одну кулю і також помилився. Стахура забив ще одну кулю, але у цій партії на більше не спромігся. Першу партію переміг Цяска із рахунком 9-2. У наступній партії Стахура забив 5 куль з кия. Пізніше він неправильно виконав відіграш і Цяска почав свою серію, але на третій кулі не забив з руки. Одразу після цього Стахура забив чужого, а биток впав як випадковий бонус. Тож він зрівняв рахунок по партіях.

Наступні дві партії переміг Микола Цяска і рахунок по партіях став 3-1. У наступній партії Богдан Стахура із однією кулею в активі зробив серію із 6-и вдалих ударів і скоротив відставання у матчі до однієї партії.

Цяска переміг у наступній партії, чим не дав супернику дійти до “контри”. Тож рахунок у фіналі 4-2.

Приз за найкращу серію розділили Семко та Богдан Стахура. Кожен з них по ходу турніру забив 10 куль з кия.

Настпуний турнір ЛЛБ пройде 15-16 жовтня. Учасники змагатимуться у динамічній піраміді.