Відкритий парний турнір серед ветеранів

Ліга ветеранів ФБСЛ з ініціативи Махіра Рзаєва та за підтримки місцевих активістів і БК “ZOVEX” проводить черговий турнір – цього разу у парному форматі. Турнір відкритий, з серйозною добавкою до призового фонду від організаторів.

Дата проведення: 24-25 листопада 2018р.

Місце проведення:
БК “ZOVEX”(Зелена)
м.Львів, вул.Зелена, 147

(ТЦ «Арсен», 2-й поверх)
тел. (032) 270 00 67
к-ть столів 12ft – 15+1 (VIP) ТМ “Buffalo”

 

Гра: комбінована піраміда, з наступними змінами:

  • після забитого свояка преміальну кулю знімає суперник
  • штраф з полиці на стіл.

Перехід від одного гравця пари до другого – після кожного удару.

Учасники змагань: До участі запрошуються усі бажаючі 1963 року народження і старше, а також сеньйори по запрошеннях оргкомітету змагань. Команди учасників формуються по майстерності: професіонал – аматор. Оргкомітет кандидатури учасників команд розглядатиме кожну персонально і тільки після обговорення, колегіально даватиме згоду на участь команди у турнірі.

 

Форма одягу – згідно з правилами змагань – однотонна сорочка або футболка-поло, темні брюки(не джинси), жилетка та метелик – по бажанню.

Благодійний внесок –  500 гривень.

 

Регламент:
24 листопада (субота):

з 10:00 – розминка 
10:00-10:30 – реєстрація учасників;
11:00 – жеребкування, початок змагань – кваліфікаційні ігри

25 листопада (неділя):

10:00 – ігри плей-оф, півфінали, фінал

 

Увага! На етапі кваліфікації всі учасники будуть розбиті на групи по 4-5 пар. Перші та другі номери в групах будуть визначені та розсіяні згідно із рівнем майстерності (визначає оргкомітет), решта пар – за сліпим жеребкуванням. У групах – кругова система. У етап плей-оф виходять по дві або три пари з кожної групи, залежно від кількості учасників.

 

Нагородження:

Призовий фонд турніру становить 100% від суми вступних внесків учасників + 20000 гривень. Призових місць – 6, у випадку кількості учасників 16 пар і більше – призових місць 8.

Увага! Всі призери повинні бути присутніми на нагородженні у встановленій формі одягу. У разі невиконання цього пункту, організатори залишають за собою право на невиплату призові гравцям, які не присутні на нагородженні.
Детальну інформацію про відкритий парний турнір серед ветеранів читайте у Положенні

Залишити відповідь