Яворів у Zovex

 Цими вихідними у Львові відбулась незвичайна більярдна подія. Чому незвичайна? – спитаєтесь Ви? А тому, що двоє яворівських прихильників більярду здебільшого самотужки спромоглись організувати більярдний аматорський турнір!


Довгу передісторією вас не затримую, але кожного року в Яворові проходив такий турнір. Однак скрута цього року не дозволила з різних причин провести його там. І тоді наші партнери цього турніру звернулись до ФБСЛ з проханням посприяти з клубом. Таку можливість було знайдено і Zovex на Зеленій радісно та гостинно прийняв шістнадцять спортсменів, з Яворівщини (рідної землі Кузьми) та шістьох запрошених! Турнір обслуговували судді по спорту – Олександр Семчишин з Яворова та Роман Бойко зі Львова.

Цими вихідними у Львові відбулась незвичайна більярдна подія.
Не буду більше тримати читача в здогадках – меценатами цього турніру виступили сеньйори більярдного спорту, які от-от перейдуть в статус ветеранів Ігор Стадник і Богдан Слобода.
Учасникам турніру сподобалось все : і гарні іменні кубки, і грамоти, і можливість приймати участь без внеску! І достатні призові переможцям, і тепла та дружня атмосфера, і гідний фуршет – ну яка ж забава без нього? Практично кожний з двадцяти двох гравців міг сказати «Я дуже хочу, щоби якнайбільше таких турнірів відбувалось у нашому спорті!». А чому?
Тому що на цьому турнірі було практично все, що відбувається на світових «мільйонниках» у великих містах : і «сімейний підряд Бойків і Романовичів ( Крижановські, Абрамови, Рєчіци), і камбеки, яких було достатньо, і перемоги ветеранів над сильною молоддю (Жук над Семчишиним, Рзаєв над Гуденко), і участь та зайняте призове місце чарівної жінки – мами двох діточок – Оксани Бойко – Білик (її красу навіть немає з ким порівнювати).

Цими вихідними у Львові відбулась незвичайна більярдна подія.
Щодо спортивних підсумків турніру можна однією фразою, якщо би букмекри приймали ставки на цей турнір,то за його підсумками букмекери пішли би з протягнутою рукою по світі. Запрошені імениті спортсмени давали дві кулі у вигляді гандикапу решті спортсменів, а Рзаєв одну. Оцей врівноважуючий  показник все і вирішив! В першому півфіналі Оксана Бойко поступилась  Миколі  Гуденку, а в другому Старший з Романовичів – ветеран Богдан поступився іншій «темній конячці» Махіру Рзаєву с однаковим рахунком 1:3. Та у фіналі ветеран в контрі переміг молоде львівське дарування кмс Миколу Гуденка.
Вітаємо переможців, шануємо меценатів більярду, так тримати!
По закінченні благодійники запевнили спортсменів, що турнір і надалі буде щорічним
Викладено зі слів та відгуків учасників турніру «Кубок S&S», за перебігом  якого можна спостерігати тут.

Залишити відповідь