V-та серія аматорських турнірів по регламенту ЛЛБ. УВАГА – зміни у регламенті!

Найближчими вихідними розпочинаємо чергову серію аматорських змагань. На старті турнір ЛЛБ №41. Пропонуємо вам ознайомитись із змінами, які відбудуться у цому сезоні.

Основні принципи регламенту ЛЛБ, а саме: гандикап, серійність турнірів, відбір по рейтингу на фінальний етап, в якому буде збільшений за рахунок відкладень призовий фонд, тощо – будуть збережені як в попередній серії. Однак будуть і певні нововведення:

 

  1. окрім трьох традиційних різновидів піраміди – вільної, комбінованої та динамічної, у цій сесії будемо долучати турніру з кластеру. Таким чином загальна кількість відбіркових турнірів може бути збільшена з 9-ти навіть до 12-ти. При цьому принцип відбору на фінальний етап (триборство) залишиться незмінним – 24 кращих гравці згідно рейтингу ЛЛБ 2017-2018;
  2. буде змінена і схема проведення кожного із відбіркових (окрім фінального) турнірів. Кожен із цих турнірів планується проводити три дні, точніше у три етапи – два дні (етапи) відбіркові – т.зв. кваліфікації, третій фінальний. Право участі у фінальному етапі (неділя) автоматично здобувають вісім кращих гравців діючого перед турніром рейтингу ЛЛБ 2017-2018 (окрім першого турніру ЛЛБ №41 – в ньому сіяні визначаються за підсумковим рейтингом ЛЛБ 2016-2017). При цьому, якщо хтось із ТОП-8 рейтингу не з”явиться на турнір, його місце наступний № рейтингу не заміщує! Його номер посіву в сітці буде прожеребковано випадковим чином між гравцями, які вийшли з першої та другої кваліфікації.

Перша кваліфікація розпочинається в п”ятницю, до участі допускаються всі бажаючі, окрім ТОП-8 діючого рейтингу. Ігри першого дня (першої кваліфікації) проводяться до стадії ¼, ½ або фіналу в залежності від кількості учасників (>16, 16< >8, <8). Гравці, які вийшли у першій кваліфікації в потрібну стадію, продовжують участь вже в неділю – у фінальному етапі.

Друга кваліфікація проводиться в суботу. Участь у ній можуть приймати усі бажаючі, за вийнятком тих, хто вже забезпечив собі участь у фінальній стадії (в неділю) – як гравці, які не брали участь у першій кваліфікації, так і ті, хто змагався у п”ятницю, але не вийшов до фінальної стадії (за умови сплати повторно вступного внеску).  Як і у п”ятницю, зустрічі проводяться до ¼, ½ або фіналу в залежності від кількості учасників. Гравці, які увійшли у відповідну стадію продовжують змагання у неділю.

Таким чином фінальний етап турніру (неділя) формується з перших восьми номерів рейтингу, учасників, які пройшли першу кваліфікацію (не більше 8-ми) та гравців, які пройшли другу кваліфікацію (теж не більше 8-ми). Отже максимальна кількість гравців в неділю може бути не більше 24. При цьому рейтингові ТОП-8 гравців розсіюються по сітці відповідно до їхніх номерів рейтингу (окрім відсутніх – їх номери буде прожеребковано випадковим чином між гравцями, які вийшли з першої та другої кваліфікації).

Схема проведення першої кваліфікації, другої кваліфікації та фінального дня – традиційна сітка до двох поразок із виходом в плей-оф, довжина якого в кваліфікаціях залежатиме від кількості учасників, а в фінальний день буде з ¼ фіналу.

3)   розмір вступного внеску (незалежно від того в який день гравець вступає в змагання) згідно рішення Загальних Зборів до кінця 2017 року становитиме:

  • 250 гривень – загальний для всіх учасників;
  • 150 гривень – для спортсменів ФБСЛ, які зареєструються до початку змагань на сторінці турніру сайту http://www.llb.su;
  • 100 гривень – для жінок та учасників молодше 16 років чи старше 50.

Призовий фонд кожного турніру (за підсумками трьох днів) формується із суми 80% внесків учасників, 10% йде в накопичувальний фонд фінального етапу серії, ще 10% – тех. підтримка турніру.

 

Наостанок додамо, що перший турнір по новому регламенту – ЛЛБ №41 з динамічної піраміди – відбудеться вже цієї п”ятниці, 03.06 в БК “ZOVEX” (Патона 37). Початок змагань об 11:00. Запрошуємо усіх бажаючих!

 

Довідки за тел .:

(067) 674-09-88 Олександр Білевич

Залишити відповідь